ART / Oil paintings / Oil painting 13272338
nr 1327 2338
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad E Schmidt, town scene. Signed, dated -48. Oil on panel, 40x32,
Oidentifierad konstnär. Signerad E Schmidt, Stadsmotiv. Signerad, daterad -48. Olja på pannå, 40x32 cm
600
SEK 900
Monday May 18 2020
at 20:58:48
300 kr
500 kr
800 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)